- Početna
- MARSHALL Minor IV Black Bežične bubice OUTLET
MARSHALL Minor IV Black Bežične bubice OUTLET
584,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OPIS OUTLET PROIZVODA: Vidljivi tragovi korišćenja. Ambalaža oštećena. Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024.
Informacije o proizvodu
| Tip | Bubice |
| Bežične | Da |
| Gejmerske | Ne |
| Povezivanje | Bluetooth |
| Mikrofon | Da |
| Pozicija mikrofona | Na slušalici |
| Odvojiv mikrofon | Ne |
| Sistem | Stereo |
| Prečnik zvučnika | 12 mm |
| Tip magneta | Dinamički |
| Frekventni odziv | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedansa | 32 Ω |
| Pozadinsko osvetljenje slušalica | Ne |
| Kontrole | Na slušalici |
| Kontrole (opis) | Kontrole na dodir |
| Napajanje | Punjiva baterija |
| Vreme punjenja baterije | 2 h |
| Autonomija baterije | Autonomija baterije bez kućišta za punjenje: do 7 h |
| Ukupna autonomija baterije | do 30 sati |
| True Wireless Stereo (TWS) | Da |
| Domet | do 10 m |
| Ostalo | Brzo punjenje - 3 sata reprodukcije za 15 min punjenja |
| Masa | Masa slušalica: 7.4 g |
| Boja | Crna |
| Obim isporuke | Slušalice |
| Brend | Marshall |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 1 godina |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | MARSHALL Minor IV Black Bežične bubice OUTLET Bežične bubice |
| Model | 7340055398251 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |