- Početna
- HUION KAMVAS PRO 12 Grafička tabla OUTLET
Šok cena
HUION KAMVAS PRO 12 Grafička tabla OUTLET
Na stanju
44.999,00 RSD29.999,00 RSDUšteda: 15.000,00 RSD
Na rate bez kamate
2.500,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
600
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OPIS OUTLET PROIZVODA: Uređaj je tehnički ispravan i u dobrom stanju uz vidljive tragove korišćenja, ambalaža sa manjim tragovima oštećenja. Sadrži postolje, olovku, 2 kabla, krpicu i rezervne vrhove.
Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024.
Informacije o proizvodu
| Veličina ekrana | 11.6" |
| Aktivna površina | 256 x 144 mm |
| Odnos stranica | 16 : 9 |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Kontrast | 1000 : 1 |
| Osvetljenje | 220 cd/m2 |
| Vreme odziva | 25 ms |
| Olovka | Da |
| Osetljivost na pritisak | 8192 nivoa |
| Konekcija | USB-C |
| Podržani operativni sistemi | Windows, Mac |
| Podržane verzije operativnih sistema | Windows 7,Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Dimenzije | 35 x 19.9 x 1.1 cm |
| Masa | 765 g |
| Boja | Crna |
| Brend | Huion |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 1 godina |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | HUION KAMVAS PRO 12 Grafička tabla OUTLET Grafičke table |
| Model | 6930444801076 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |