- Početna
- DENVER Gramofon VPL-120 (Crvena) OUTLET
DENVER Gramofon VPL-120 (Crvena) OUTLET
534,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OPIS OUTLET PROIZVODA:
Uređaj je u dobrom stanju, tehnički ispravan. Pakovanje je u dobrom stanju, manji tragovi oštećenja.
Vidljivi tragovi korišćenja. Uz uređaj dolazi naponski kabl.
Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024
Informacije o proizvodu
| Tip | Gramofon |
| Brzine | 33 1/3, 45, 78 o/min |
| Snaga | 2 x 10 W |
| RCA | Da |
| Bluetooth | Ne |
| Priključci | 1 x USB Type-B |
| Karakteristike | Autostop |
| Dimenzije | ŠxVxD: 35 x 10.5 x 25 cm |
| Masa | 3 kg |
| Boja | Crvena |
| Obim isporuke | Gramofon |
| Brend | Denver |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | DENVER Gramofon VPL-120 (Crvena) OUTLET Gramofoni |
| Model | 5706751026324 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |