- Početna
- BLAUPUNKT PB10DB Partybox zvučnik OUTLET
BLAUPUNKT PB10DB Partybox zvučnik OUTLET
2.230,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OPIS OUTLET PROIZVODA: Uređaj je tehnički ispravan i u funkcionalnom stanju, ali poseduje vidljiva fizička oštećenja i isporučuje se bez originalnog pakovanja.
Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024.
Informacije o proizvodu
| Snaga | 1000 W |
| Umrežavanje | Bluetooth |
| Upravljanje | Ručno i daljinskim |
| Bluetooth | Da |
| Wi-Fi | Ne |
| FM tjuner | Da |
| Ulaz za mikrofon | 2 |
| Ulaz za gitaru | 1 |
| Kapacitet baterije | 9000 mAh |
| Vreme punjenja baterije | 6 - 8 h |
| Vreme rada | 4 - 5 h |
| Ostale karakteristike | Veličina zvučnika: 2 x 10" mid-woofer / 1 x tweeter |
| Vreme trajanja baterije | 4 - 5 h |
| Napajanje | Strujno ili punjiva baterija |
| Daljinski upravljač | Da |
| Dimenzije | ŠxVxD: 34.2 x 86.2 x 33 cm |
| Masa | 16.9 kg |
| Boja | Crna |
| Brend | Blaupunkt |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | BLAUPUNKT PB10DB Partybox zvučnik OUTLET Partybox |
| Model | 5901750505041 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |