- Početna
- SAMSUNG VCC4135 Usisivač OUTLET
SAMSUNG VCC4135 Usisivač OUTLET
625,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OPIS OUTLET PROIZVODA:
Uređaj je u dobrom stanju, tehnički ispravan. Pakovanje je u dobrom stanju, manji tragovi oštećenja.
Vidljivi tragovi koriscenja. Zamenjen motor. Uz usisivač dolazi velka i malu papučica, cyklon posuda, crevo i cev.
Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024
Informacije o proizvodu
| Materijal cevi | Metalna |
| Usisna snaga | 320 W |
| Radijus delovanja | 9.2 m |
| Zapremina kese/posude | 3 l |
| Brend | Samsung |
| HEPA filtracija | Ne |
| Skladištenje prašine | Kesa za prašinu |
| Snaga motora | 1600 W |
| Boja | Crvena |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 1 godina |
| Funkcije i karakteristike | Automatsko namotavanje kabla |
| Nivo buke | 80 dBA |
| Masa | 4 kg |
| Dimenzije | ŠxVxD: 27.5 x 36.5 x 23.0 cm |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | SAMSUNG VCC4135 Usisivač OUTLET Standardni usisivači |
| Model | 8806071298047 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |