- Početna
- SAMSUNG Power Pet VC18M3179VD/AD Usisivač OUTLET
SAMSUNG Power Pet VC18M3179VD/AD Usisivač OUTLET
1.167,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OPIS OUTLET PROIZVODA: Vidljivi tragovi korišćenja. Zamenjena je ciklon podusa filtera. Uz uređaj dolazi 5 nastavaka, crevo i šipka. Ambalaža je oštećena. Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024.
Informacije o proizvodu
| Materijal cevi | Metalna |
| Usisna snaga | 380 W |
| Radijus delovanja | 9 m |
| Zapremina kese/posude | 2 l |
| Pet Friendly | Da |
| Napredna funkcija | Cyclonic Tehnologija |
| Brend | Samsung |
| HEPA filtracija | Ne |
| Skladištenje prašine | Posuda za prašinu |
| Snaga motora | 1800 W |
| Boja | Zlatna |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 1 godina |
| Funkcije i karakteristike | Ciklonska snaga sa Anti-Tangle turbinom za sprečavanje zapušenja Vazdušna četka Pet Care ili dodatak Mini Pet Care Dubinsko čišćenje, uklanja nataloženu prljavštinu i alergene Automatsko namotavanje kabla Izduvavanje |
| Nivo buke | 87 dB |
| Oprema | 1 x Glavna četka NB300 1 x Pet Care četka 1 x Mini Pet Care dodatak |
| Masa | 4.5 kg |
| Dimenzije | 27.2 x 23.4 x 40.7 cm |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | SAMSUNG Power Pet VC18M3179VD/AD Usisivač OUTLET Standardni usisivači |
| Model | 8806090408366 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |