- Početna
- ROWENTA RO3753EA Usisivač OUTLET
ROWENTA RO3753EA Usisivač OUTLET
1.000,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OPIS OUTLET PROIZVODA:
Uređaj je u dobrom stanju, tehnički ispravan. Pakovanje je u dobrom stanju, manji tragovi oštećenja.
Vidljivi tragovi koriscenja. Zamenjen motor i filteri, uz uređaj dolazi crevo, cev i 3 nastavka.
Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024
Informacije o proizvodu
| Materijal cevi | Metalna |
| Radijus delovanja | 8.8 m |
| Zapremina kese/posude | 1.5 l |
| Brend | Rowenta |
| HEPA filtracija | Da |
| Skladištenje prašine | Posuda za prašinu |
| Dužina kabla | 6.2 m |
| Snaga motora | 750 W |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 1 godina |
| Protok vazduha | 25 dm3 / s |
| Funkcije i karakteristike | Posuda za prašinu Advanced Cyclonic Sistem |
| Nivo buke | 79 dB |
| Oprema | 1 x XL četka |
| Masa | 6.65 kg |
| Dimenzije | ŠxVxD: 27.5 x 29.1 x 41 cm |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ROWENTA RO3753EA Usisivač OUTLET Standardni usisivači |
| Model | 3221610133903 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |