- Početna
- PHILIPS Serija 7000 HV DST7020/20 Pegla OUTLET
PHILIPS Serija 7000 HV DST7020/20 Pegla OUTLET
847,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OPIS OUTLET PROIZVODA:
Uređaj je u dobrom stanju, tehnički ispravan. Pakovanje je u dobrom stanju, manji tragovi oštećenja
Vidljivi tragovi korišćenja.
Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024
Informacije o proizvodu
| Grejna ploča | SteamGlide Plus |
| Funkcija prskanja | Da |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 300 ml |
| Kontinuirana para | 50 g/min |
| Brend | Philips |
| Grejna ploča | SteamGlide Plus |
| Boja | Plava |
| Snaga | 2800 W |
| Dužina kabla | 2 m |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 1 godina |
| Funkcije | Kontrola temperature |
| Karakteristike | Quick Calc Release uklanjanje kamenca |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | PHILIPS Serija 7000 HV DST7020/20 Pegla OUTLET Standardne pegle |
| Model | 8720389015564 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |