- Početna
- KARCHER SE 4 Multifunkcionalni usisivač OUTLET
KARCHER SE 4 Multifunkcionalni usisivač OUTLET
2.200,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OPIS OUTLET PROIZVODA: Vidljivi tragovi korišćenja. Zamenjeno je crevo. Uz uređaj dolazi 5 nastavaka, crevno, dve cevi i 4 točkića. Ambalaža je u lošem stanju. Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024.
Informacije o proizvodu
| Zapremina kese/posude | Rezervoar za čistu vodu: 4 l Rezervoar za prljavu vodu: 4 l |
| Brend | Karcher |
| Skladištenje prašine | Posuda za tečnost |
| Dužina kabla | 6 m |
| Snaga motora | 1000 W |
| Boja | Bela |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 1 godina |
| Funkcije i karakteristike | Dužina creva: 2 m |
| Nivo buke | 74 dB |
| Oprema | 1 x Usisno crevo sa integrisanim crevom za ekstrakciju, 2m |
| Dimenzije | 38.5 x 53.5 x 43 cm |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | KARCHER SE 4 Multifunkcionalni usisivač OUTLET Višenamenski usisivači |
| Model | 4066529034540 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |