- Početna
- DELONGHI Magnifica Start ECAM220.21.B OUTLET
DELONGHI Magnifica Start ECAM220.21.B OUTLET
2.834,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OPIS OUTLET PROIZVODA: Uređaj je tehnički ispravan i u dobrom stanju uz vidljive tragove korišćenja, dok je ambalaža očuvana sa manjim oštećenjima.
Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024.
Informacije o proizvodu
| Tip | Automatski |
| Brend | DeLonghi |
| Kapacitet posude za kafu | 250 g |
| Vrsta aparata | Samostojeći |
| Pritisak pumpe | 15 bar |
| Vrsta kafe | Zrno i Mlevena |
| Mogućnost pravljenja pene od mleka | Da |
| Način upravljanja | Digitalno |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 1 godina |
| Funkcije i karakteristike | Personalizovanje arome i temperature kafe |
| Masa | 8.8 kg |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 24 x 35 x 44 cm |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | DELONGHI Magnifica Start ECAM220.21.B OUTLET Espresso aparati |
| Model | 8004399025356 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |