- Početna
- GORILLA SPORTS Prsluk sa opterećenjem 10 kg
GORILLA SPORTS Prsluk sa opterećenjem 10 kg
Na stanju
MP Cena: 12.789,00 RSD10.999,00 RSDUšteda: 1.790,00 RSD
Na rate bez kamate
1.066,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
220
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip | Prsluci sa opterećenjem |
| Brend | Gorilla Sports |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Dimenzije | 38 x 35 cm |
| Masa | Sadrži 8 tegova od po 1.25 kg |
| Karakteristike | Prilagodljiv intenzitet – Uklonjivi tegovi (1.2/1.45 kg) za progresivno opterećenje Univerzalna veličina – Ergonomski dizajn koji se prilagođava svakom telu Vrhunski materijali – Ojačani najlon, TPE pena i nerđajući čelični tegovi Povećava snagu i izdržljivost – Savršen za trčanje, zgibove, čučnjeve i druge vežbe snage Moderan i funkcionalan dizajn – Minimalistički izgled u crnoj boji sa ručno vezenim logotipom |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | GORILLA SPORTS Prsluk sa opterećenjem 10 kg Dodatna oprema za fitnes |
| Model | 101296-00019-0016 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |