- Početna
- GEMBIRD Zidni nosač za TV WM-80ST-02 37" - 80"
GEMBIRD Zidni nosač za TV WM-80ST-02 37" - 80"
Na stanju
6.999,00 RSD
Na rate bez kamate
584,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
140
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip nosača | Za televizore |
| Vrsta | Zglobni |
| Montaža | Zidni |
| Nosivost | 60 Kg |
| Dijagonala | Od 37" do 80" |
| VESA | Do 600 x 400 mm |
| VESA | Od 200 x 200 do 600 x 400 |
| Vertikalni nagib | +5° ~ -15° |
| Horizontalni nagib | +60° ~ -60° |
| Rastojanje od zida | Minimalno rastojanje od zida: 5.8 cm |
| Materijal | Čelik / Plastika |
| Ostale karakteristike | Nivelacija ekrana: +3° ~ -3° |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31.5 x 42.5 x 47.5 cm |
| Masa | Težina pakovanja: 19 kg |
| Boja | Crna |
| Brend | Gembird |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | GEMBIRD Zidni nosač za TV WM-80ST-02 37" - 80" Nosači i police |
| Model | WM-80ST-02 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |