- Početna
- DIGITUS USB 3.0 Produžni aktivni kabl 10m
DIGITUS USB 3.0 Produžni aktivni kabl 10m
Na stanju
7.999,00 RSD
Na rate bez kamate
667,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
160
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Digitus |
| Konektor 1 | USB-A |
| Konektor 2 | USB-A |
| Dužina | 10 m |
| Oblik kabla | Okrugli |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Opis | Prenos podataka: do 5 Gbps Plug & Play Masa: 400 g |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | DIGITUS USB 3.0 Produžni aktivni kabl 10m USB kablovi |
| Model | DA-73105 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |