- Početna
- CUBE Zidni nosač za TV TVWM8001FM 37" - 80"
5.0
CUBE Zidni nosač za TV TVWM8001FM 37" - 80"
Na stanju
6.999,00 RSD
Na rate bez kamate
584,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
140
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip nosača | Za televizore |
| Vrsta | Zglobni |
| Montaža | Zidni |
| Nosivost | 40 Kg |
| Dijagonala | Od 37" do 80" |
| VESA | Do 600 x 400 mm |
| VESA | Od 200 x 200 do 600 x 400 |
| Vertikalni nagib | +5° ~ -15° |
| Horizontalni nagib | +3° ~ -3° |
| Rastojanje od zida | Minimalno rastojanje od zida: 5.3 cm |
| Materijal | Čelik |
| Ostale karakteristike | Rotacija ekrana: +60° ~ -60° |
| Dimenzije | ŠxVxD: 46.4 x 65.5 x 42 cm |
| Boja | Crna |
| Brend | Cube |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CUBE Zidni nosač za TV TVWM8001FM 37" - 80" Nosači i police |
| Model | TVWM8001FM |
| Uvoznik | TENET ELECTRONICS DOO |
| Zemlja porekla | Kina |