- Početna
- CUBE Zidni nosač za TV TVWM5501FM 32" - 55"
4.7
CUBE Zidni nosač za TV TVWM5501FM 32" - 55"
Na stanju
3.999,00 RSD
Na rate bez kamate
334,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
80
1
Mogućnost brze isporuke
Proizvod je već spreman u našem skladištu, što obezbeđuje najbržu i najsigurniju dostavu do željene adrese. Više informacija o brzoj isporuci možete pronaći na strani Isporuka.
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip nosača | Za televizore |
| Vrsta | Zglobni |
| Montaža | Zidni |
| Nosivost | 30 Kg |
| Dijagonala | Od 32" do 55" |
| VESA | Do 400 x 400 mm |
| VESA | Od 100 x 100 do 400 x 400 |
| Vertikalni nagib | +3°~-10° |
| Rastojanje od zida | Minimalno rastojanje od zida: 6 cm |
| Materijal | Čelik / Plastika |
| Ostale karakteristike | Rotacija ekrana: +90° ~ -90° |
| Dimenzije | ŠxVxD:42.2 x 43.1 x 43.1 cm |
| Boja | Crna |
| Brend | Cube |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CUBE Zidni nosač za TV TVWM5501FM 32" - 55" Nosači i police |
| Model | TVWM5501FM |
| Uvoznik | TENET ELECTRONICS DOO |
| Zemlja porekla | Kina |