- Početna
- CUBE Zidni nosač za TV TVWM4301FM 13" - 43"
5.0
CUBE Zidni nosač za TV TVWM4301FM 13" - 43"
Na stanju
2.999,00 RSD
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
60
1
Mogućnost brze isporuke
Proizvod je već spreman u našem skladištu, što obezbeđuje najbržu i najsigurniju dostavu do željene adrese. Više informacija o brzoj isporuci možete pronaći na strani Isporuka.
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip nosača | Za televizore |
| Vrsta | Zglobni |
| Montaža | Zidni |
| Nosivost | 20 Kg |
| Dijagonala | Od 13" do 43" |
| VESA | Do 200 x 200 mm |
| VESA | Od 75 x 75 do 200 x 200 |
| Vertikalni nagib | +5° ~ -15° |
| Horizontalni nagib | +5° ~ -90° |
| Rastojanje od zida | Minimalno rastojanje od zida: 6.6 cm |
| Materijal | Čelik |
| Ostale karakteristike | Rotacija ekrana: +90° ~ -90° |
| Dimenzije | ŠxVxD: 22.7 x 37 x 22.7 cm |
| Boja | Crna |
| Brend | Cube |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CUBE Zidni nosač za TV TVWM4301FM 13" - 43" Nosači i police |
| Model | TVWM4301FM |
| Uvoznik | TENET ELECTRONICS DOO |
| Zemlja porekla | Kina |