- Početna
- CORSAIR Vengeance 16GB DDR4 SODIMM 3200MHz CL22 Memorija
CORSAIR Vengeance 16GB DDR4 SODIMM 3200MHz CL22 Memorija
Na stanju
MP Cena: 16.279,00 RSD13.999,00 RSDUšteda: 2.280,00 RSD
Na rate bez kamate
1.357,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
280
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| RGB | Ne |
| Kapacitet | 16GB |
| Maksimalna frekvencija | 3200Mhz |
| Napon | 1.2V |
| Latencija | CL22 |
| Brend | Corsair |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 2 godine + 8 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CORSAIR Vengeance 16GB DDR4 SODIMM 3200MHz CL22 Memorija Memorije |
| Model | CMSX16GX4M1A3200C22 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |