- Početna
- CONMETALL CPT311075 Odvijač ravni, 3 x 75 mm
CONMETALL CPT311075 Odvijač ravni, 3 x 75 mm
Na stanju
199,00 RSD
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
4
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Karakteristike | Prihvat: 3 mmDužina: 75 mm |
| Boja | Crvena |
| Masa | 0.03 kg |
| Dimenzije | 23 x 4.7 x 2.4 cm |
| Brend | CONMETALL |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CONMETALL CPT311075 Odvijač ravni, 3 x 75 mm Ručni alat |
| Model | CPT311075 |
| Uvoznik | WURTH D.O.O. |
| Zemlja porekla | Nemačka |