- Početna
- CONMETALL COXT570012 Nasadni kljuc 1/2'', 12 mm
CONMETALL COXT570012 Nasadni kljuc 1/2'', 12 mm
Na stanju
399,00 RSD
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
8
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Karakteristike | Veličina: 12 mm |
| Boja | Srebrna |
| Materijal | Hrom/Vanadijum |
| Masa | 0.058 kg |
| Dimenzije | 11 x 5.5 x 2.2 cm |
| Brend | CONMETALL |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CONMETALL COXT570012 Nasadni kljuc 1/2'', 12 mm Ručni alat |
| Model | COXT570012 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Nemačka |