- Početna
- CHICCO Ohlala Blacknight A039067 Kolica za blizance
CHICCO Ohlala Blacknight A039067 Kolica za blizance
Na stanju
MP Cena: 45.349,00 RSD38.999,00 RSDUšteda: 6.350,00 RSD
Na rate bez kamate
3.780,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
780
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Chicco |
| Maksimalna nosivost | 15 kg |
| Način sklapanja | Preklop |
| Uzrast | 0 - 3 godine |
| Sigurnosni sistemi | Sigurnosni pojasevi na 5 tačaka, sa kopčom za fiksiranje. |
| Dimenzije | Rasklopljena kolica: 88 x 79 x 100 cmSklopljena kolica:30 x 78 x 72 cm |
| Masa | 8 kg |
| Ostale karakteristika | Sklapanje jednom ruko Kao sklopljena zauzimaju malo prostora, mogu uspravno stajati Velika, duboka korpa izmedju točkova Dupli točkovi od kojih su prednji rotirajući (mogućnost fiksiranja) Nožne kočnice na zadnjim točkovima |
| Točkovi | Prednji rotirajući točkovi, zadnji točkovi sa kočnicom |
| Boja | Crna |
| Pol | Univerzalno |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CHICCO Ohlala Blacknight A039067 Kolica za blizance Kolica |
| Model | A039067 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |