- Početna
- CASIO PX-S1100CBC7 Električni klavir
CASIO PX-S1100CBC7 Električni klavir
7.898,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Melodije | Ugrađene pesme: 60 |
| Digitalni efekti | Hall simulator |
| Pedale | Pedala: SP-3 (uključena) |
| Ulazi/Izlazi | Povezivanje: Kompatibilna aplikacija: CASIO MUSIC SPACE |
| Brend | Casio |
| Broj dirki | 88 |
| Podešavanje otpora dirke | 5 nivoa |
| Boja | Plava |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Napajanje | AC adapter AD-A12150LW |
| Opis | Snimač: Zvučnici: 16 cm × 8 cm (ovalni) ×2 |
| Dimenzije | 132.2 x 23.2 x 10.2 cm |
| Masa | 11.2 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CASIO PX-S1100CBC7 Električni klavir Električni klaviri |
| Model | PX-S1100CBC7 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |