- Početna
- CASIO CTK-240H7 Klavijatura
CASIO CTK-240H7 Klavijatura
Na stanju
MP Cena: 18.609,00 RSD15.999,00 RSDUšteda: 2.610,00 RSD
Na rate bez kamate
1.551,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
320
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Napomena: Uz klavijaturu ne dolazi adapter za punjenje, on se kupuje posebno.
Preporučujemo ovaj adapter: https://gigatron.rs/proizvod/casio-ad-e95100-struj-adapter-4971850347972
Informacije o proizvodu
| Postavke zvuka | 100 zvukova |
| Brend | Casio |
| Broj dirki | 49 |
| Maksimalna polifonija | 32 |
| Snaga zvučnika | 2 x 1.6 W |
| Napajanje | Adapter |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Opis | Casio CTK-240H7 klavijatura je idealna klavijatura za mlade muzičare. |
| Opis napajanja | AD-E95100L strujni adapter DC 9,5V (kupuje se posebno) ili 6 komada AA baterija (kupuju se posebno) |
| Dimenzije uređaja | 91.4 x 23.7 x 7.5 cm |
| Masa | 2.8 kg |
| Povezivanje | 3.5 mm stereo headphone output |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CASIO CTK-240H7 Klavijatura Klavijature za početnike |
| Model | CTK-240H7 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |