- Početna
- CASIO CT-X700C7 Klavijatura
CASIO CT-X700C7 Klavijatura
Na stanju
MP Cena: 38.379,00 RSD32.999,00 RSDUšteda: 5.380,00 RSD
Na rate bez kamate
3.199,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
660
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Postavke zvuka | 600 zvukova |
| Brend | Casio |
| Broj dirki | 61 |
| Maksimalna polifonija | 48 |
| Snaga zvučnika | 2 x 5 W |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Opis | Casio CT-X700C7 klavijatura je namenjena naprednim početnicima i hobistima. |
| Opis napajanja | AD-E95100L strujni adapter DC 9,5V (adapter uključen) ili 6 komada AA baterija (kupuju se posebno) |
| Dimenzije uređaja | 94.8 x 35 x 10.9 cm |
| Masa | 4.3 kg |
| Povezivanje | Ulazi/Izlazi: Slušalice, Pedala, Audio In, USB |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CASIO CT-X700C7 Klavijatura Klavijature za početnike |
| Model | CT-X700C7 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |