- Početna
- CASIO CT-S200BK Klavijatura
5.0
CASIO CT-S200BK Klavijatura
Na stanju
MP Cena: 27.909,00 RSD23.999,00 RSDUšteda: 3.910,00 RSD
Na rate bez kamate
2.326,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
480
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Postavke zvuka | Integrisanih tonova: 40060 integrisanih pesama |
| Brend | Casio |
| Broj dirki | 61 |
| Maksimalna polifonija | 48 |
| Snaga zvučnika | 4W |
| Napajanje | Baterije i adapter |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Opis napajanja | Adapter 9.5 V DC (adapter uključen) |
| Dimenzije uređaja | 93.0 x 25.6 x 7.3 cm |
| Masa | 3.3 kg |
| Povezivanje | AUDIO ULAZ/IZLAZ |
| Opis zvučnih drajvera | 13 cm x 6 cm |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CASIO CT-S200BK Klavijatura Klavijature za početnike |
| Model | CT-S200BKC7 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |