- Početna
- CASIO CT-S100C7 Klavijatura
5.0
CASIO CT-S100C7 Klavijatura
Na stanju
MP Cena: 18.029,00 RSD15.499,00 RSDUšteda: 2.530,00 RSD
Na rate bez kamate
1.503,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
310
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Napomena: Uz klavijaturu ne dolazi adapter za punjenje, on se kupuje posebno.
Preporučujemo ovaj adapter: https://gigatron.rs/proizvod/casio-ad-e95100-struj-adapter-4971850347972
Informacije o proizvodu
| Postavke zvuka | 122 tonova |
| Brend | Casio |
| Broj dirki | 61 |
| Maksimalna polifonija | 32 |
| Snaga zvučnika | 4W |
| Napajanje | Baterije i adapter |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Opis napajanja | 9.5 V DC6 AA baterija |
| Povezivanje | AUDIO ULAZ/IZLAZUSB Micro B |
| Opis zvučnih drajvera | 13cm x 6cm |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CASIO CT-S100C7 Klavijatura Klavijature za početnike |
| Model | CT-S100C7 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |