- Početna
- CASIO CT-S1-76WEC7 Klavijatura
CASIO CT-S1-76WEC7 Klavijatura
4.652,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Postavke zvuka | Tipovi tonova: Snaga zvučnika: 6.5 W + 6.5 W Audio funkcije: |
| Brend | Casio |
| Broj dirki | 76 |
| Napajanje | Baterije i adapter |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| MIDI | Da |
| Opis | Audio funkcije: Funkcije: |
| Opis napajanja | Adapter za punjenje uključen |
| Dimenzije uređaja | 114 x 25.8 cm |
| Masa | 5.3 kg |
| Povezivanje | Povezivanje: |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CASIO CT-S1-76WEC7 Klavijatura Klavijature za početnike |
| Model | CT-S1-76WEC7 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |