- Početna
- BIOSTAR Extreme Gaming GeForce RTX 3060Ti 8GB GDDR6
Top artikal
BIOSTAR Extreme Gaming GeForce RTX 3060Ti 8GB GDDR6
Na stanju
MP Cena: 52.329,00 RSD44.999,00 RSDUšteda: 7.330,00 RSD
Na rate bez kamate
4.361,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
900
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| GPU | Nvidia GeForce RTX 3060 Ti |
| Proizvođač čipa | Nvidia |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Količina memorije | 8GB |
| Magistrala memorije | 256bit |
| Brzina memorije | 14 Gbps |
| Brzina GPU | Engine Clock (Base/Boost): 1410/1665 MHz |
| CUDA procesori | 4864 |
| Cooling | Aktivno |
| Konektori | 3 x Display Port 1.4a |
| Mini HDMI | Ne |
| Konektor za napajanje | 8-pin x1 |
| Potrošnja | 200W |
| Preporučeno napajanje (minimum) | 600W |
| Dimenzije | 242 x 130 x 40 mm |
| Boja | Crna |
| Brend | Biostar |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | BIOSTAR Extreme Gaming GeForce RTX 3060Ti 8GB GDDR6 Grafičke karte |
| Model | VN3606TM82 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |