- Početna
- BIOSTAR M760 M.2 NVME 256GB SSD
4.7
BIOSTAR M760 M.2 NVME 256GB SSD
Na stanju
MP Cena: 8.719,00 RSD7.499,00 RSDUšteda: 1.220,00 RSD
Na rate bez kamate
727,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
150
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Format | M.2 2280 |
| Interfejs | PCIe 3.0 |
| Kapacitet | 256GB |
| Brzina čitanja | do 3200 MB/s |
| Brzina pisanja | do 1300 MB/s |
| Debljina | 3.5mm |
| Dimenzije | 22 x 80 x 3.5 mm |
| Brend | Biostar |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | BIOSTAR M760 M.2 NVME 256GB SSD SSD |
| Model | M760-256GB |
| Uvoznik | DS COMPUTERS DOO |
| Zemlja porekla | Kina |