- Početna
- BARKAN Zidni nosač za TV S320.B 29" - 56"
5.0
BARKAN Zidni nosač za TV S320.B 29" - 56"
Na stanju
10.999,00 RSD
Na rate bez kamate
917,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
220
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip nosača | Za televizore |
| Vrsta | Fiksni |
| Montaža | Stoni |
| Nosivost | 25 Kg |
| Dijagonala | Od 29" do 58" |
| VESA | Do 400 x 400 mm |
| VESA | Od 75 x 75 do 400 x 400 |
| Vertikalni nagib | -10° ~ +10° |
| Horizontalni nagib | -45° ~ +45° |
| Ostale karakteristike | Podrška za zakrivljene televizore |
| Boja | Crna |
| Brend | Barkan |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | BARKAN Zidni nosač za TV S320.B 29" - 56" Nosači i police |
| Model | TVZ01808 |
| Uvoznik | EWE COMP D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |