- Početna
- BARKAN Zidni nosač za TV E410+.B 32" - 90"
4.9
BARKAN Zidni nosač za TV E410+.B 32" - 90"
Na stanju
3.999,00 RSD
Na rate bez kamate
334,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
80
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip nosača | Za televizore |
| Vrsta | Tilt |
| Montaža | Zidni |
| Nosivost | 60 Kg |
| Dijagonala | Od 32" do 90" |
| VESA | Do 600 x 400 mm |
| VESA | Od 100 x 100 do 600 x 400 |
| Vertikalni nagib | 0" ~ 15" |
| Rastojanje od zida | Maksimalno rastojanje od zida: 68 cm |
| Boja | Crna |
| Brend | Barkan |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | BARKAN Zidni nosač za TV E410+.B 32" - 90" Nosači i police |
| Model | TVZ01356 |
| Uvoznik | EWE COMP D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |