- Početna
- BARKAN Zidni nosač za TV E130.B 13" - 29"
5.0
BARKAN Zidni nosač za TV E130.B 13" - 29"
Na stanju
3.199,00 RSD
Na rate bez kamate
267,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
64
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip nosača | Za televizore |
| Vrsta | Zglobni |
| Montaža | Zidni |
| Nosivost | 15 Kg |
| Dijagonala | Od 13" do 29" |
| VESA | Do 100 x 100 mm |
| VESA | Od 75 x 75 do 100 x 100 |
| Vertikalni nagib | 0° do 15° |
| Horizontalni nagib | 18° |
| Rastojanje od zida | Minimalno rastojanje od zida 5.8 cm |
| Ostale karakteristike | Rotacija ekrana: 180° |
| Boja | Crna |
| Brend | Barkan |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | BARKAN Zidni nosač za TV E130.B 13" - 29" Nosači i police |
| Model | TVZ00674 |
| Uvoznik | EWE COMP D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |