- Početna
- BARKAN Zidni nosač za TV BM331 13" - 65"
BARKAN Zidni nosač za TV BM331 13" - 65"
Na stanju
6.499,00 RSD
Na rate bez kamate
542,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
130
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip nosača | Za televizore |
| Montaža | Zidni |
| Nosivost | 40 Kg |
| Dijagonala | Od 13" do 65" |
| VESA | Do 400 x 400 mm |
| VESA | Od 75 x 75 do 400 x 400 |
| Vertikalni nagib | -5° ~ +15° |
| Horizontalni nagib | -90° ~ +90° |
| Rastojanje od zida | Minimalno rastojanje od zida: 6.5 cm |
| Boja | Siva |
| Brend | Barkan |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | BARKAN Zidni nosač za TV BM331 13" - 65" Nosači i police |
| Model | TVZ02328 |
| Uvoznik | EWE COMP D.O.O. |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |