- Početna
- ASROCK AMD Radeon RX 9070 XT Challenger 16GB
ASROCK AMD Radeon RX 9070 XT Challenger 16GB
Na stanju
MP Cena: 116.279,00 RSD99.999,00 RSDUšteda: 16.280,00 RSD
Na rate bez kamate
9.690,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
2000
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| GPU | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Proizvođač čipa | AMD Radeon |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Količina memorije | 16GB |
| Magistrala memorije | 256bit |
| Brzina memorije | 20Gbps |
| Brzina GPU | Engine Clock |
| Stream procesori | 4096 |
| Cooling | Aktivno |
| Konektori | 1 x HDMI 2.1b |
| Mini HDMI | Ne |
| Konektor za napajanje | 8-pin x2 |
| Potrošnja | 304W |
| Preporučeno napajanje (minimum) | 750W |
| Dimenzije | 290 x 123 x 56mm, 2.8-slot |
| Masa | Masa pakovanja: 1038 g |
| Boja | Crna |
| Brend | AS Rock |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ASROCK AMD Radeon RX 9070 XT Challenger 16GB Grafičke karte |
| Model | RX9070XT CL 16G |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |