- Početna
- ARLO VMC2330-100EUS Essential Outdoor Set od 3 kamere za video nadzor
Šok cena
ARLO VMC2330-100EUS Essential Outdoor Set od 3 kamere za video nadzor
Na stanju
64.999,00 RSD
Na rate bez kamate
5.417,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
1300
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Mesto upotrebe | Spoljna |
| Noćno osvetljenje | Da |
| Domet noćnog osvetljenja | Do 7 m |
| Mikrofon | Da |
| Tip objektiva | Fiksni |
| Polje vidljivosti | 130° dijagonalno |
| Video kompresija | H264 |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Uvećanje (digitalni zoom) | 12x |
| Audio I/O | Mikrofon/zvučnik |
| Audio podrška | Dvosmerni zvuk |
| Funkcije | Detekcija pokretaUgrađena lampaArlo aplikacija za pametne telefoneKompatibilne sa:Amazon AlexaIFTTTGoogle pomoćnikomSmartThingsApple Homekit (potreban je odvojeni SmartHub) |
| Operativna temperatura | -20°C do +45°C |
| Boja | Bela |
| Masa | 0.33 kg |
| Dimenzije | 8.9 X 5.2 X 7.84 cm |
| Obim isporuke | 3 x kamera3 x komplet za montažu na zid i set vijakaKabl za napajanje |
| Brend | ARLO |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ARLO VMC2330-100EUS Essential Outdoor Set od 3 kamere za video nadzor IP kamere |
| Model | VMC2330-100EUS |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Vijetnam |