- Početna
- ARCTIC Nosač za monitore Z3 Pro Gen 3 29" - 32"
ARCTIC Nosač za monitore Z3 Pro Gen 3 29" - 32"
Na stanju
19.999,00 RSD
Na rate bez kamate
1.667,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
400
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip nosača | Za monitore |
| Vrsta | Tilt |
| Montaža | Stoni |
| Nosivost | 3 x 15 kg |
| Dijagonala | Od 29" do 32" |
| VESA | Do 100 x 100 mm |
| VESA | Od 75 x 75 do 100 x 100 |
| Vertikalni nagib | +15° ~ -15° |
| Horizontalni nagib | 180° |
| Materijal | Čelik / Aluminijum |
| Ostale karakteristike | Rotacija ekrana:360° |
| Dimenzije | ŠxVxD: 33 x 44.5 x 13.6 cm |
| Masa | 6.47 kg |
| Boja | Crna |
| Brend | Arctic |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ARCTIC Nosač za monitore Z3 Pro Gen 3 29" - 32" Nosači i police |
| Model | AEMNT00051A |
| Uvoznik | TENET ELECTRONICS DOO |
| Zemlja porekla | Kina |