- Početna
- ARCTIC Nosač za monitore Z2 Pro Gen 3 34" - 35"
ARCTIC Nosač za monitore Z2 Pro Gen 3 34" - 35"
Na stanju
14.999,00 RSD
Na rate bez kamate
1.250,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
300
1
Mogućnost brze isporuke
Proizvod je već spreman u našem skladištu, što obezbeđuje najbržu i najsigurniju dostavu do željene adrese. Više informacija o brzoj isporuci možete pronaći na strani Isporuka.
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip nosača | Za monitore |
| Vrsta | Tilt |
| Montaža | Stoni |
| Nosivost | 2 x 15 kg |
| Dijagonala | Od 34" do 35" |
| VESA | Do 100 x 100 mm |
| VESA | Od 75 x 75 do 100 x 100 |
| Vertikalni nagib | +15° ~ -15° |
| Horizontalni nagib | 180° |
| Materijal | Čelik / Aluminijum |
| Ostale karakteristike | Rotacija ekrana: 360° |
| Dimenzije | ŠxVxD: 24.3 x 43 x 7.8 cm |
| Masa | 4.29 kg |
| Boja | Crna |
| Brend | Arctic |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ARCTIC Nosač za monitore Z2 Pro Gen 3 34" - 35" Nosači i police |
| Model | AEMNT00050A |
| Uvoznik | TENET ELECTRONICS DOO |
| Zemlja porekla | Kina |