- Početna
- ARCTIC Nosač za monitor Z1 Gen 3 34" - 38"
4.7
ARCTIC Nosač za monitor Z1 Gen 3 34" - 38"
Na stanju
7.699,00 RSD
Na rate bez kamate
642,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
154
1
Mogućnost brze isporuke
Proizvod je već spreman u našem skladištu, što obezbeđuje najbržu i najsigurniju dostavu do željene adrese. Više informacija o brzoj isporuci možete pronaći na strani Isporuka.
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip nosača | Za monitore |
| Vrsta | Tilt |
| Montaža | Stoni |
| Nosivost | 15 Kg |
| Dijagonala | Od 34" do 38" |
| VESA | Do 100 x 100 mm |
| VESA | Od 75 x 75 do 100 x 100 |
| Vertikalni nagib | +90° ~ -45° |
| Horizontalni nagib | 180° |
| Materijal | Čelik / Aluminijum |
| Ostale karakteristike | Rotacija ekrana: 360° |
| Dimenzije | ŠxVxD: 13.4 x 42.6 x 9.3 cm |
| Masa | 2.35 kg |
| Boja | Crna |
| Brend | Arctic |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ARCTIC Nosač za monitor Z1 Gen 3 34" - 38" Nosači i police |
| Model | AEMNT00052A |
| Uvoznik | TENET ELECTRONICS DOO |
| Zemlja porekla | Kina |