- Početna
- ALFA PLAM Kamin za etažno grejanje Rustik - S-2679
ALFA PLAM Kamin za etažno grejanje Rustik - S-2679
Proverite vreme isporuke
MP Cena: 114.309,00 RSD98.299,00 RSDUšteda: 16.010,00 RSD
Na rate bez kamate
9.526,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
1966
Proverite stanje pozivom call centra
Prioritetna isporukaMogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Alfa Plam |
| Tip goriva | Drvo/Ugalj |
| Boja | Crna |
| Nominalna toplotna snaga | 14 kW |
| Grejna površina | 40 m2 - 55 m2 |
| Položaj dimovodne cevi | Pozadi |
| Funkcije | Ugrađena bakarna cev Izrađen od livenih i limenih pozicija Livena vrata ložišta se nalaze sa desne strane, postoji specijalan ključ za otvaranje kao i regulatori vazduha kojim se podešava temperatura vode u kotlu Regulator vazduha kojim se omogućava biranje i automatsko održavanje temperature vode u kotlu Daljinski termometar za merenje temperature vode u kotlu |
| Ostale karakteristike | Potrebna promaja dimnjaka: 12 Pa Zapremina zagrevanja: 183 m3 Visina od poda do ose dimovodnog nastavka: 650 mm Zapremina zagrevanja: 100 - 150 m³ Stepen iskorišćenja: 79 % |
| Težina | 117 kg |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 72 x 82 x 44 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ALFA PLAM Kamin za etažno grejanje Rustik - S-2679 Kamini |
| Model | RUSTIK |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Republika Srbija |