- Početna
- ALFA PLAM Dino 27 Peć na čvrsto gorivo
ALFA PLAM Dino 27 Peć na čvrsto gorivo
Proverite vreme isporuke
MP Cena: 306.169,00 RSD263.299,00 RSDUšteda: 42.870,00 RSD
Na rate bez kamate
25.515,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
5266
Proverite stanje pozivom call centra
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Alfa Plam |
| Opis | Peć na pelet za etažno grejanje modernog dizajna sa unapređenim sistemom kontrole sagorevanja, postiže visoke performanse u radu. Primenom savremene tehnologije korisniku je omogućena maksimalna bezbednost pri upotrebi dok dodatni sistemi čišćenja znatno olakšavaju održavanje peći. Specijalna sigurnosna ručica na vratima ložišta. Veliko, keramičko staklo na vratima ložišta otporno na 700° C i vidljiv plamen koji dodatno unosi toplinu u dom. |
| Tip goriva | Drveni pelet |
| Grejna površina | 129 - 172 m² |
| Prečnik dimne cevi | 80 mm |
| Položaj dimovodne cevi | Pozadi |
| Kapacitet rezervoara za pelet | 45 kg |
| Zapremina zagrevanja | 335 - 447 m³ |
| Boja | Srebrna |
| Funkcije | Maksimalno vreme rada sa punim rezervoarom: 25.3 hNedeljno programiranje rada pećiMogućnost rada peći na 5 nivoa snageUgrađeni sigurnosni termostati onemogućavaju pregrevanje vode u kotlu i samozapaljenje pećiSistemi za čišćenje koji dodatno olakšavaju održavanje peći i omogućavaju pouzdano funkcionisanje |
| Karakteristike | Snaga: 27 kWSnaga grejanja zračenjem: 2 kWToplotna snaga predata vodi: 25 kWKoličina vode u kotlu: 32 lPotrošnja peleta min/max: 1.8 / 5.8 kg/h |
| Masa | 193 kg |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 57.4 x 123.7 x 56.8 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ALFA PLAM Dino 27 Peć na čvrsto gorivo Peći na čvrsta goriva |
| Model | Precizan podatak o modelu je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |