- Početna
- AFOX Radeon RX 550 4GB
AFOX Radeon RX 550 4GB
Na stanju
MP Cena: 15.119,00 RSD12.999,00 RSDUšteda: 2.120,00 RSD
Na rate bez kamate
1.260,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
260
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| GPU | AMD Radeon RX 550 |
| Proizvođač čipa | AMD Radeon |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Tip memorije | GDDR5 |
| Količina memorije | 4GB |
| Magistrala memorije | 128bit |
| Brzina memorije | 6.0Gbps |
| Brzina GPU | Engine Clock: 1183 MHz |
| Cooling | Aktivno |
| Konektori | 1 x DVI Output |
| Mini HDMI | Ne |
| Konektor za napajanje | Nema |
| Boja | Crna |
| Brend | AFOX |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | AFOX Radeon RX 550 4GB Grafičke karte |
| Model | AFRX550-4096D5 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |