- Početna
- ACER PREDATOR BIFROST Radeon RX 9070 XT OC 16GB White Edition
Top artikal
ACER PREDATOR BIFROST Radeon RX 9070 XT OC 16GB White Edition
Na stanju
MP Cena: 116.279,00 RSD99.999,00 RSDUšteda: 16.280,00 RSD
Na rate bez kamate
9.690,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
2000
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| GPU | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Proizvođač čipa | AMD Radeon |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Količina memorije | 16GB |
| Magistrala memorije | 256bit |
| Brzina memorije | 20Gbps |
| Brzina GPU | GPU Clock: 1.87 GHz |
| Stream procesori | 4096 |
| Cooling | Aktivno |
| Konektori | 1 x HDMI |
| Mini HDMI | Ne |
| Konektor za napajanje | 8-pin x3 |
| Potrošnja | 340W |
| Preporučeno napajanje (minimum) | 850W |
| Dimenzije | 300 x 117 x 45 mm |
| Masa | 920 g |
| Boja | Bela |
| Brend | Acer |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ACER PREDATOR BIFROST Radeon RX 9070 XT OC 16GB White Edition Grafičke karte |
| Model | DP.Z4FWW.P02 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |