- Početna
- ABAC 10511060030 Montecarlo L20 Kompresor za vazduh, 1.5 kW
ABAC 10511060030 Montecarlo L20 Kompresor za vazduh, 1.5 kW
Proverite vreme isporuke
MP Cena: 41.859,00 RSD35.999,00 RSDUšteda: 5.860,00 RSD
Na rate bez kamate
3.489,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
720
Proverite stanje pozivom call centra
Prioritetna isporukaMogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Abac |
| Zapremina kompresora | 50 l |
| Kapacitet izduvavanja | 222 l/min |
| Radni pritisak | 8 bar |
| Masa | 33 kg |
| Snaga | 1.5 kW |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Tip kompresora: uljniDimenzije:77 x 31 x 64.5 cm |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ABAC 10511060030 Montecarlo L20 Kompresor za vazduh, 1.5 kW Višenamenski kompresori |
| Model | 10511060030 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Italija |