- Početna
- ADATA SC750 External SSD 500GB
ADATA SC750 External SSD 500GB
Na stanju
MP Cena: 9.309,00 RSD7.999,00 RSDUšteda: 1.310,00 RSD
Na rate bez kamate
776,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
160
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Interfejs | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Kapacitet | 500 GB |
| Dimenzije | 53.0 x 27.5 x 11.89 mm |
| Masa | 11.15 g |
| Boja | Siva |
| Brend | A-Data |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ADATA SC750 External SSD 500GB Eksterni HDD i SSD |
| Model | 71995 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |