- Početna
- RABALUX Montelle 5859 Plafonjera
Šok cena
RABALUX Montelle 5859 Plafonjera
Na stanju
30.899,00 RSD9.999,00 RSDUšteda: 20.900,00 RSD
Na rate bez kamate
834,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
200
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Prečnik | Više od 50 cm |
| Materijal | Metal |
| Boja | Bela |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: Moderna Temperatura boje izvora svetlosti: Promenljiva Svetlosni tok izvora svetlosti: 2393 lm Specifikacije izvora svetlosti: 56W IP zaštita: IP20 Vek trajanja izvora svetlosti: 20000 h Temperatura boje: 2700-5500 K Daljinski upravljač |
| Dimenzije | Horizontalno: 50 cmVertikalno: 50 cm |
| Masa | 4.06 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Montelle 5859 Plafonjera Plafonjere |
| Model | 5859 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |