- Početna
- RABALUX Marlon 1435 LED 8W Zidna lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Marlon 1435 LED 8W Zidna lampa
Na stanju
MP Cena: 5.099,00 RSD4.069,00 RSDUšteda: 1.030,00 RSD
Na rate bez kamate
425,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
81
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| LED | Da |
| Materijal | Metal |
| Karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: toplo belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 640 lmSpecifikacije izvora svetlosti: 8WIP zaštita: IP20Boja lampe: hrastMaterijal lampe: metalBoja abažura: hrastMaterijal abažura: drvoVek trajanja izvora svetlosti: 30000 hSpecifikacije osvetljenja: LED 8WPrimenjena voltaža: 230V, 50HzUdaljenost od stropa: 3.5 cmTemperatura boje: 3000 KKlasa zaštite: I |
| Boja | Braon |
| Dimenzije | Dijametar: 18 cm |
| Masa | 0.21 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 20 x 5 x 19 cmTežina pakovanja: 0.44 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Marlon 1435 LED 8W Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 1435 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |