- Početna
- RABALUX Levon 75039 LED 4W Zidna lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Levon 75039 LED 4W Zidna lampa
Na stanju
MP Cena: 2.799,00 RSD2.229,00 RSDUšteda: 570,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
45
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| LED | Da |
| Materijal | Plastika |
| Karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: prirodno belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 450 lmSpecifikacije izvora svetlosti: 4WP zaštita: IP44Boja lampe: hromMaterijal lampe: plastikaBoja abažura: belaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 30000 hSpecifikacije osvetljenja: LED 4WPrimenjena voltaža: 230V, 50HzUdaljenost od zida: 13 cmTemperatura boje: 4000 KKlasa zaštite: II |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | Horizontalno: 20 cmVertikalno: 5.5 cm |
| Masa | 0.1 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 13.7 x 6.5 x 21 cmTežina pakovanja: 0.11 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Levon 75039 LED 4W Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 75039 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |