- Početna
- RABALUX Kadir 75042 LED Zidna lampa
RABALUX Kadir 75042 LED Zidna lampa
825,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| LED | Da |
| Materijal | Metal |
| Karakteristike | Tip: kupatilska rasveta |
| Boja | Višebojna |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 12.5 cm |
| Masa | 0.9 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 48 x 13 x 15 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Kadir 75042 LED Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 75042 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |