- Početna
- RABALUX Foster 3283 LED 28 W Plafonjera
RABALUX Foster 3283 LED 28 W Plafonjera
Na stanju
13.999,00 RSD
Na rate bez kamate
1.167,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
280
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Prečnik | 30 - 39 cm |
| Materijal | Metal |
| Boja | Crna |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: minimalistička |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 7.8 cmPrečnik: 36 cmTemperatura boje izvora svetlosti: promenljivaSvetlosni tok izvora svetlosti: 1300 lmIP zaštita: IP20Specifikacije senzora pokreta: 1 - 5 m, 120°Boja abažura: belaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 25000 hPonderisana potrošnja energije: 28 kWh/1000 AhPrimenjena voltaža: 230 V, 50 HzTemperatura boje: 2700 - 5000 KDaljinski upravljačPodesiva temperatura bojePodesiva osvetljenost (sa daljinskim upravljačem)RGBFunkcija memorijeFunkcija tajmeraTajming vreme: 1800 sTip senzora: senzor pokretaKlasa zaštite: II |
| Masa | 1.36 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 8.7 x 37.2 x 37.2 cmMasa pakovanja: 1.64 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Foster 3283 LED 28 W Plafonjera Plafonjere |
| Model | 3283 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |