- Početna
- RABALUX Delice 5025 LED 6W Zidna lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Delice 5025 LED 6W Zidna lampa
Na stanju
MP Cena: 6.299,00 RSD5.029,00 RSDUšteda: 1.270,00 RSD
Na rate bez kamate
525,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
101
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal |
| Karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: prirodno belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 480 lmSpecifikacije izvora svetlosti: 6WIP zaštita: IP20Boja lampe: crnaMaterijal lampe: metalBoja abažura: staklo u boji dimaMaterijal abažura: stakloVek trajanja izvora svetlosti: 30000 hSpecifikacije osvetljenja: LED 6WPrimenjena voltaža: 230V, 50HzUdaljenost od zida: 16.0 cmTemperatura boje: 4000 KBroj rezervne bure lampe: 19782Klasa zaštite: I |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | Horizontalno: 12.0 cmVertikalno: 23 cm |
| Masa | 0.52 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 14 x 24 x 17 cmTežina pakovanja: 0.64 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Delice 5025 LED 6W Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 5025 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |