- Početna
- RABALUX Andra 3236 LED 18 W Plafonjera
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Andra 3236 LED 18 W Plafonjera
Na stanju
MP Cena: 3.999,00 RSD3.189,00 RSDUšteda: 810,00 RSD
Na rate bez kamate
334,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
64
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Prečnik | 40 - 49 cm |
| Materijal | Metal |
| Boja | Bela |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: modernaTemperatura boje izvora svetlosti: prirodno belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 1440 lmIP zaštita: IP20Boja abažura: belaMaterijal abažura: stakloVek trajanja izvora svetlosti: 25000 hPonderisana potrošnja energije: 18 kWh/1000 AhSpecifikacije osvetljenja: LED 18 WPrimenjena voltaža: 230 V, 50 HzTemperatura boje: 4000 KKlasa zaštite: I |
| Dimenzije | Prečnik: 40 cm |
| Masa | 1.32 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 11 x 41.5 x 42 cmMasa pakovanja: 1.58 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Andra 3236 LED 18 W Plafonjera Plafonjere |
| Model | 3236 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |